BMW M3 Challenge

Vaba teema
woozh
Huviline
Postitusi: 129
Liitunud: 27.05.2007 23:47 17

BMW M3 Challenge

Postitus Postitas woozh »

GTR'i ja GT Legends'i loojate freeware mäng varsti väljas!
10Tacle and Blimey!Games announce BMW M3 Challenge, a new freeware game created to bring to life the powerful engine of the new BMW M3. Developed in close co-operation of the BMW engineers, this free download will demonstrating (Sept. 11, 2007) for the first time the impressive power of the 420 hp bolide, which launched earlier this year.

The authentic driving experience is once more based on the award-winning technology of the internationally acclaimed “GT Legends” and developed together with the close co-operation of the BMW engineers. It was closely calibrated to match the brand new model launched this year. Road performance, sound and optics, as well as the detailed distance conversion of the Nürburgring, one of Europe’s most challenging race tracks, provide the player with a realistic test drive of the newest sports car under race conditions.

“We are very excited to be working as a premium partner with one of the world’s most successful car companies to realise this project. Our Blimey!Games team once again proves its impressive efficiency in the field of motor sports simulations with their newest BMW M3 Challenge game,” says Michele Pes, chairman of 10TACLE STUDIOS AG. The launch of the new game will take place at the IAA International Motor Show in Frankfurt. Visitors to the trade show will get a taste of the first laps in the BMW M3 simulator. The joyride will afterwards be available on four game modes at home. Players can compare their own driving abilities with those of other drivers in the extensive online mode. Up to 16 cars will be waiting at the starting line when the traffic light turns green at this winter’s BMW M3 Challenge online competition. BMW will award prizes to the best international drivers.
Loodame, et tuleb midagi head :P
Kasutaja avatar
Raas
Huviline
Postitusi: 560
Liitunud: 24.06.2004 18:17 53
Peamine sõiduk: E36 328i
Asukoht: Jõgeva

Postitus Postitas Raas »

Me @ ootab ja valmis.

Lugedes, et kasutuses GT Legendsi tehnologii, siis võib tulla vägagi arvestatav simu.

Millegi pärast pakun, et sama mäng, mis see valges M3-s oli (mees keeras autos rooli ja lükkas kuivalt käigukangi).
hillarr
Huviline
Postitusi: 350
Liitunud: 18.06.2004 17:05 26

Postitus Postitas hillarr »

woozh
Huviline
Postitusi: 129
Liitunud: 27.05.2007 23:47 17

Postitus Postitas woozh »

http://www.bmw.com/com/en/newvehicles/m ... ntent.html

sealt saab tirida!

Panin tirima endal :P
maxo
Huviline
Postitusi: 274
Liitunud: 27.01.2007 10:21 23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas maxo »

Mille alt ja mismoodi...
Powered by M3 236kW
EDL: http://www.driftime.ee
Kasutaja avatar
Raitz
Huviline
Postitusi: 366
Liitunud: 06.06.2006 14:53 39
Asukoht: Tallinn + Rakvere

Postitus Postitas Raitz »

maxo kirjutas:Mille alt ja mismoodi...
Saab ilusti, uuri veel korra ;)
raske_jalg
Huviline
Postitusi: 169
Liitunud: 02.04.2007 00:34 16
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas raske_jalg »

Kasutaja avatar
joh
Huviline
Postitusi: 491
Liitunud: 26.07.2006 21:33 05
Asukoht: Saue

Postitus Postitas joh »

Heh, polnud eriti aega süveneda, aga esimese paari käigu piirajasse kiirendamisega võin öelda, et kiiruse- ja kiirendusetunnetus on väga nõrk..
Kasutaja avatar
Raitz
Huviline
Postitusi: 366
Liitunud: 06.06.2006 14:53 39
Asukoht: Tallinn + Rakvere

Postitus Postitas Raitz »

joh kirjutas:Heh, polnud eriti aega süveneda, aga esimese paari käigu piirajasse kiirendamisega võin öelda, et kiiruse- ja kiirendusetunnetus on väga nõrk..
Mulle tundub ka esmamulje põhjal, et sugulus GT-Legendsiga puudutab ainult graafilist poolt. Aga eks peale rooli ja pedaalidega proovimist (mis on taolise mängu puhul must have option - vastasel juhul lihtsalt oma mõnu arvelt) võib rohkem öelda.


EDIT: Kes GT Legendsiga kokku puutunud, see ei pea pettuma. Sama füüsika ja graafika mootori põhjale tehtud. Tegu tõsise simulaatoriga - lugupidamine BMW turundusosakonnale, et ei mindud mõne kommertslikuma mängu rada pidi.
Esiteks tuleb kõik abid maha lükata ja siis võib korralikult sõitma hakata. Kõige kiiremini on võimalik kurvid läbida minimaalse driftiga. Korralikult driftida on raske ning see nõuab tõsist harjutamist (vurrid kipuvad väga kergesti tulema). Sisevaates on võimalik gaasi ja auto suunamuutust veidi paremini tunnetada, aga ideaalsest kontrollist jääb täpselt tagumiku tunnetuse võrra puudu. V8 häälest, dünaamikast ja masina iseloomust on reaalsesse ellu siiski võimalik mingi pilt saada, seega promo on minu arvates hästi õnnestunud.
Neile, kellel üksi sõitmine ära tüütab, pakub multiplayer võimalust teistega jõudu katsuda nii LANis kui ka läbi neti.
Kui vahendid olemas, tasub seda mängu tingimata proovida. ;)
Viimati muutis Raitz, 12.09.2007 08:04 57, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar
kapa
Huviline
Postitusi: 2614
Liitunud: 18.03.2006 17:26 57
Kontakt:

Postitus Postitas kapa »

ma ei tea noh , mulle tundub et minu sai jääb lahjaks selle mängu jaoks . Või on teil enamustel selle aasta arvutid ?
heigosan
Huviline
Postitusi: 495
Liitunud: 16.11.2003 23:45 23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas heigosan »

Krt kuidas saab nii et saaks ikka nooltega mängida...mitte ei saa aru?
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

heigosan kirjutas:Krt kuidas saab nii et saaks ikka nooltega mängida...mitte ei saa aru?
Sätid controls alt nooleklahvid paika - vaikimisi on mingid . , A S vist ...
Indrek
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

kapa kirjutas:ma ei tea noh , mulle tundub et minu sai jääb lahjaks selle mängu jaoks . Või on teil enamustel selle aasta arvutid ?
Mul on 4a vana arvuti, polnud ka siis eriline püss, panin 1280x1024 ja kõik efektid ja värgid high peale ... veab küll kenasti. Kuigi paistab, et sõita ma ei oska üldse :lol:
Indrek
Kasutaja avatar
Raitz
Huviline
Postitusi: 366
Liitunud: 06.06.2006 14:53 39
Asukoht: Tallinn + Rakvere

Postitus Postitas Raitz »

kapa kirjutas:ma ei tea noh , mulle tundub et minu sai jääb lahjaks selle mängu jaoks . Või on teil enamustel selle aasta arvutid ?
System Requirements
===================

Minimum Specifications
----------------------
Operating Systems Microsoft Windows XP (32/64bit), Vista (32/64bit)
Processor 1.8 GHz Intel Pentium IV or 100% compatible
Memory 512 MB RAM
Hard Drive 500 MB free HD space
3D Accelerator DirectX 8.1 compatible graphics card with 64 MB memory
Sound Card DirectX 8.1 compatible
Input Keyboard and Mouse
DirectX Version 9.0c

Recommended Specifications
--------------------------
Operating Systems Microsoft XP (32/64bit), Vista (32/64bit)
Processor 3 GHz Intel Pentium IV or 100% compatible
Memory 1 GB RAM
Hard Drive 500 MB free HD space
3D Accelerator DirectX 9.0c compatible graphics card with 256 MB memory
Sound Card DirectX 9.0c compatible
Input DirectX 9.0c compatible force feedback steering wheel
DirectX Version 9.0c
Kasutaja avatar
Leho
Huviline
Postitusi: 4557
Liitunud: 29.03.2005 21:41 31
Peamine sõiduk: BMW E60 550I
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Leho »

Indrek_M kirjutas:
kapa kirjutas:ma ei tea noh , mulle tundub et minu sai jääb lahjaks selle mängu jaoks . Või on teil enamustel selle aasta arvutid ?
Mul on 4a vana arvuti, polnud ka siis eriline püss, panin 1280x1024 ja kõik efektid ja värgid high peale ... veab küll kenasti. Kuigi paistab, et sõita ma ei oska üldse :lol:
sa pole ainus ;)
parim aeg nürmburgil oli 2.32.xx midagi.
Eks peab harjutama veel.
BMW E60 550i MY05 270KW. Telefoni number : +372 56 206 746
Iga foorum on täpselt tema omanike ja modede andekat nägu.
Kasutaja avatar
FiLV
Huviline
Postitusi: 387
Liitunud: 17.04.2004 10:40 20
Asukoht: Lõuna Eesti

Postitus Postitas FiLV »

Hea mäng, eile sai kunagi mängitud... :)
Tänud woozh uudiste eest! Ja ka raske_jalg otselinki eest, sealt võtsingi, ei olnud aega lehekülje pealt otsida... ;)
Kasutaja avatar
Heigo_K
Huviline
Postitusi: 1127
Liitunud: 14.09.2004 20:18 45
Peamine sõiduk: IL
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Heigo_K »

**** mina seda mängu tööle millegi pärast ei saa :evil:
Dannuuu
Huviline
Postitusi: 427
Liitunud: 06.08.2006 11:52 21
Peamine sõiduk: e36 325i

Postitus Postitas Dannuuu »

šain tööle..suht kena..aga rajal ma püsida ei oska:D
Kasutaja avatar
Meelis
Huviline
Postitusi: 2698
Liitunud: 05.08.2004 00:27 18
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Meelis »

Ma ei ole vist ainuke, kellel probleeme teelpüsivusega :)

M3 mu jaoks liiga püss ikka.
528iA E28 1984
Uued autod on saadanast ...
Kasutaja avatar
Marko S
Huviline
Postitusi: 3549
Liitunud: 11.10.2005 19:02 22
Peamine sõiduk: E39 530d
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Marko S »

Seda mängides tekkis idee,et võiks ju lausa foorumirahva vahel võistlused korraldada :)
Kasutaja avatar
Raitz
Huviline
Postitusi: 366
Liitunud: 06.06.2006 14:53 39
Asukoht: Tallinn + Rakvere

Postitus Postitas Raitz »

Marko S kirjutas:Seda mängides tekkis idee,et võiks ju lausa foorumirahva vahel võistlused korraldada :)
Seda läbi neti pole üldse raske teha ;)
Hakkan mängu 4SUMPSI hostima 10 min pärast. PASSWORD: EBK. Kel huvi võib ühineda.
Kasutaja avatar
Leho
Huviline
Postitusi: 4557
Liitunud: 29.03.2005 21:41 31
Peamine sõiduk: BMW E60 550I
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Leho »

jube imelik. registreerin endale kasutaja ära ja siis logimisel ütleb et vale kasutajanimi või parool. kellelgi sama probleem ?
BMW E60 550i MY05 270KW. Telefoni number : +372 56 206 746
Iga foorum on täpselt tema omanike ja modede andekat nägu.
Kasutaja avatar
Raitz
Huviline
Postitusi: 366
Liitunud: 06.06.2006 14:53 39
Asukoht: Tallinn + Rakvere

Postitus Postitas Raitz »

losto kirjutas:jube imelik. registreerin endale kasutaja ära ja siis logimisel ütleb et vale kasutajanimi või parool. kellelgi sama probleem ?
sinna läheb vist see mis nimi sul profiilis on.
Kasutaja avatar
Kristjan_K
Huviline
Postitusi: 1780
Liitunud: 04.06.2004 17:31 37
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristjan_K »

Raitz kirjutas:
losto kirjutas:jube imelik. registreerin endale kasutaja ära ja siis logimisel ütleb et vale kasutajanimi või parool. kellelgi sama probleem ?
sinna läheb vist see mis nimi sul profiilis on.
Ei lähe.
Kasutaja avatar
Raitz
Huviline
Postitusi: 366
Liitunud: 06.06.2006 14:53 39
Asukoht: Tallinn + Rakvere

Postitus Postitas Raitz »

Kristjan_K kirjutas:
Raitz kirjutas:
losto kirjutas:jube imelik. registreerin endale kasutaja ära ja siis logimisel ütleb et vale kasutajanimi või parool. kellelgi sama probleem ?
sinna läheb vist see mis nimi sul profiilis on.
Ei lähe.
Siin ka selgitav tekst, readme aitab alati :P

Registration
------------
Select the Register option to enter the basic information required to create an account with the BMW M3 Challenge Internet service. This includes a lobby username, a password (+verification), and your e-mail address. Once you have confirmation that your username was successfully registered, you may login.

The unique username you register with the BMW M3 Challenge Internet service is independent from your player settings. It is a lobby system identifier only! You can choose any username for the BMW M3 Challenge Internet service and still participate as your preferred driver profile. When you are in the Online Lobby itself, either hosting or joining a game, the username is how you will be identified by other users. Once you exit the lobby and enter the online race itself, however, your player (or profile) name is what will be visible to other race participants.

IMPORTANT: It is important that you remember your unique username and password. So please choose your username and password carefully.
Kasutaja avatar
Leho
Huviline
Postitusi: 4557
Liitunud: 29.03.2005 21:41 31
Peamine sõiduk: BMW E60 550I
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Leho »

mul ongi profiilis ja netti logimises erinevad kasutajad. Ja selle kasutaja mille tegin interneti minekuks see ei lase sisse logida.
BMW E60 550i MY05 270KW. Telefoni number : +372 56 206 746
Iga foorum on täpselt tema omanike ja modede andekat nägu.
Kasutaja avatar
Raitz
Huviline
Postitusi: 366
Liitunud: 06.06.2006 14:53 39
Asukoht: Tallinn + Rakvere

Postitus Postitas Raitz »

losto kirjutas:mul ongi profiilis ja netti logimises erinevad kasutajad. Ja selle kasutaja mille tegin interneti minekuks see ei lase sisse logida.
Kas meiliaadressile confirmi said?
Kasutaja avatar
Leho
Huviline
Postitusi: 4557
Liitunud: 29.03.2005 21:41 31
Peamine sõiduk: BMW E60 550I
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Leho »

Raitz kirjutas:
losto kirjutas:mul ongi profiilis ja netti logimises erinevad kasutajad. Ja selle kasutaja mille tegin interneti minekuks see ei lase sisse logida.
Kas meiliaadressile confirmi said?
see on väga hea küsimus. Kohe lähen uurin.

edit : pole kummalegi mailile saanud conformationit :(
BMW E60 550i MY05 270KW. Telefoni number : +372 56 206 746
Iga foorum on täpselt tema omanike ja modede andekat nägu.
Kasutaja avatar
Raitz
Huviline
Postitusi: 366
Liitunud: 06.06.2006 14:53 39
Asukoht: Tallinn + Rakvere

Postitus Postitas Raitz »

Kui huvilisi on, siis võib ikkagi lähipäevil uuesti proovida, veidi pikema etteteatamisega muidugi :P
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4224
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

Oo milline juhitamatu auto, sõidan ainult mööda põlde :D
Vähemalt max resoga on kena vaatepilt, aga ei ole just minu maitsele nauding, tagumikutundest jääb palju puudu :d
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Vasta