Auto toomine Itaaliast

Vaba teema
Vasta
Kasutaja avatar
iisak
Huviline
Postitusi: 1702
Liitunud: 31.08.2006 19:04 49
Asukoht: Kadaka tee 187c, Tallinn
Kontakt:

Auto toomine Itaaliast

Postitus Postitas iisak »

Selline mure.
Kas keegi oskab öelda,mismoodi peaks asjaajamine käima,kui tahan Itaaliast autot tuua?
Autoga tahaks sealt omal jalal tulla. Mis kindlustusi on vaja,kuidas arvelevõtmine seal on ja kuidas siin pärast arvele saab? Kui raske-lihtne üldse italiaanodega asju on ajada?
Tahame Trionicuga sellise jupstüki sealt ära tuua igapäevaseks sõitmiseks.
http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php?t=38404
Niipalju olen nendega juba suhelnud,et auto on alles ja condizione perfecto...
Kõik vihjed ja abikäed on teretulnud :cool:
......................Ja mulda kukkus suust, kui 1000-aastane tüdruk naeris.....................
Raivo
Huviline
Postitusi: 3610
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

Mingit infi ehk leiab siit.
Aga muidu tüübid (Hannes nt) Auto Tupic-ust (asuvad teie kõrval sisuliselt) toovad itaaliast masinaid. Ehk tasub nendega konsulteerida (juhul kui nad muidugi tahavad inffi anda).
530d
Kasutaja avatar
iisak
Huviline
Postitusi: 1702
Liitunud: 31.08.2006 19:04 49
Asukoht: Kadaka tee 187c, Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas iisak »

SR foorumist suurt abi ei olnud-üks suur nutulaul ainult...
......................Ja mulda kukkus suust, kui 1000-aastane tüdruk naeris.....................
Hornet
Huviline
Postitusi: 224
Liitunud: 12.02.2006 22:56 13

Postitus Postitas Hornet »

http://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?hig ... ia&t=28339

Siin väike kirjatükk tsikli toomisest Itaaliast, kasulikke vihjeid vist pole küll nii palju kui ootad, -see teema sobib rohkem "ettevalmistuseks".

Ja kui lähete, siis ärge Itaaliale liiga tehke (loe: ärge tagasi kiirustage).

Edu!

Hornet@ igatseb bruschettasid..
`93 525i M50
Kasutaja avatar
Reili
Huviline
Postitusi: 397
Liitunud: 08.10.2004 22:14 15

Postitus Postitas Reili »

Audiclubi foorumis sarnane teema, kuid ka seal ei osata mingit asjalikku nõu anda, peale selle et itaallased ei oska oma autosid hoida -
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=20082
X3 3,0D E83 & 123c E82
Kasutaja avatar
iisak
Huviline
Postitusi: 1702
Liitunud: 31.08.2006 19:04 49
Asukoht: Kadaka tee 187c, Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas iisak »

Upitaks vahepeal teemat.
Ega keegi siit lähiajal Itaaliasse minemas pole?
......................Ja mulda kukkus suust, kui 1000-aastane tüdruk naeris.....................
Kasutaja avatar
Rainer_U
Huviline
Postitusi: 299
Liitunud: 21.06.2004 12:39 07
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Rainer_U »

ei jaga keegi infot, kellel kogemusi? huvitaks ka just see paberite ajamine jne seal Itaalias, kas sarnane kõik nagu saksas?
e30i 316Touring => e36 318i => e34 525 TdsA => e39 528i => e46 328iA => e46 328 Ci => e46 320d => e36 318 Tds Touring
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

itaalia autodega on see mure, et kui tegu manuaal kastiga, siis 95% juhtudest on sidur läbi... seega võimalik, et sa omal "jalal" saadki sealt ära tulla... autoga sõites võibolla mitte.

kusjuures italjaanlased peavad normaalseks kui sidur libiseb... nii et see perfecto ei tähenda alati perfecto...

liiklus itaalias on ka "hästi korraldatud korralagedus"
Kasutaja avatar
rodza
Huviline
Postitusi: 461
Liitunud: 08.11.2006 10:59 48
Asukoht: lõuna eesti

Postitus Postitas rodza »

proovi alfafoorumi poistega jutule saada...minu teada paar tükki neist itaalias käinud :cool:
visla
Huviline
Postitusi: 171
Liitunud: 19.08.2004 09:10 34
Asukoht: Tln

Re: Auto toomine Itaaliast

Postitus Postitas visla »

Tõstaks teema taas päevakorda. Soov oleks Itaaliasse minna autot tooma. On keegi käinud viimasel ajal seal?
X5 E70 3,5D, X5E70, F11
Kasutaja avatar
taff911
Huviline
Postitusi: 958
Liitunud: 13.12.2005 18:42 09
Peamine sõiduk: BMW 520i e39 110kw
Asukoht: Tallinn

Re: Auto toomine Itaaliast

Postitus Postitas taff911 »

Seda siduri pobleemi võin nii öelda ka kinnitada, minu auto (e39) on toodud Itaaliast, ning sidur kakub kohalt minnes vahest, järelikult võib mingi seose tuua kasutaja "hollow" väitega.
enn1
Huviline
Postitusi: 1872
Liitunud: 20.12.2007 11:32 36
Asukoht: Tartu

Re: Auto toomine Itaaliast

Postitus Postitas enn1 »

Mul sõber tegeleb autode toomisega itaaliast ja valdavlat on sidurid ikka norm seisukorras :) Mõnes mägisemas piirkonnas sõitnud autode hulgast võib kindlasti ka "suremise piiril" oleva siduri leida :roll:
Ultimate Driving
Huviline
Postitusi: 248
Liitunud: 15.12.2010 22:54 23
Asukoht: Tartu

Re: Auto toomine Itaaliast

Postitus Postitas Ultimate Driving »

enn1 kirjutas:Mul sõber tegeleb autode toomisega itaaliast ja valdavlat on sidurid ikka norm seisukorras :) Mõnes mägisemas piirkonnas sõitnud autode hulgast võib kindlasti ka "suremise piiril" oleva siduri leida :roll:



Sa siis võid meile lähemalt rääkida ja anda infot Itaaliast auto toomise kohta , kui sinu sõber on mitu korda seal käinud :mrgreen: Olen kuulnud ,et korralike transiit numbre peab umbes nädal aega ootama (metallist ) :mrgreen: , muidu Saksamaad läbides "paber" numbritega saad kena k..... polizei käest. :mrgreen: :mrgreen: . Mina küll ei julgeks midagi väita , kuna see on vaid kuulujutud. :roll:

Nüüd küsimus enn1 ' le , kas see , mida ma panin kirja vastab tõele , mis puudutab transiit numbrit või mitte.

Tänan :cool:
Bayerische Motoren Werke
enn1
Huviline
Postitusi: 1872
Liitunud: 20.12.2007 11:32 36
Asukoht: Tartu

Re: Auto toomine Itaaliast

Postitus Postitas enn1 »

Transiit nr. on tõepoolest nii, et "kiiretel" itaalia ametnikel kulub nende väljastamiseks kuni 2 nädalat :mrgreen: . Traditsiooniline "ostan auto ja sõidan koju" selles riigis enamasti ei toimi. Üldjuhul tehakse kohapeal diilid ära, hiljem läheb treiler, korjab autod kokku ja toob eestisse. On olnud juhuseid kus orig dokumendid saadetakse eestisse järele ka 1,5 kuud peale autode kohale jõudmist(enne ei saa autot ka müüa ja arvele võtta). Ühesõnaga asjaajamine nõuab raudseid närve ja kogemust, algajale ei soovita :) .
Ultimate Driving
Huviline
Postitusi: 248
Liitunud: 15.12.2010 22:54 23
Asukoht: Tartu

Re: Auto toomine Itaaliast

Postitus Postitas Ultimate Driving »

Noh, Kas keegi on ka Itaalias selle aja jooksul ära käinud ?? =DD Müüsin oma auto maha ~2 nädalat tagasi. Jalgsi / bussiga on rõve käia , vaatasin pakkutavaid masinaid, ja kõik mis meeldivad on kas Itaalias või Itaaliast Saksamaale toodud. Kas keegi teab mingit firmat või isikut kes tegeleb autode toomisega treilaga ja tema teenuste eest küsitava hinda?? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ISe mõtlesin ära käia ,kuid ~ 3600km sõitmist on minu arust väsitav :mrgreen: :mrgreen: veel sellele peaks navigaatorit muretsema ,kuid ei tea millise kasuks langetada valiku (tomtom i go live 1000 kasuks, kuid tal puudub micro SD või siis garmin 2595LMT ) :roll: vana JVC on juba ajalugu..
Bayerische Motoren Werke
Vasta