Tükkhaaval varastatakse autot alt ära

Vaba teema
Vasta
Syn
Huviline
Postitusi: 256
Liitunud: 20.02.2008 11:06 10

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Syn »

Nüüd vist midagi eriti haruldast: Tna hommikul avastasin, et E36 328 õhulugeja on kapoti alt jalutama läinud :shock: . Kusjuures pihta on ta vist juba paar päeva tagasi pandud, sest mingi hetk hakkasin nagu kuulma kahtlast häält kapotialt. Kusjuures mingeid muukimis või lõhkumis jälgi ei tuvastanud. Kas see kapott käibki E36el nii lihtsalt lahti?
Mis järgmiseks? Hommikuks mootorläinud? :evil:
"Player In Maneagement Profession"-PIMP
UPS
Huviline
Postitusi: 2121
Liitunud: 24.03.2006 11:50 56
Asukoht: Tln

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas UPS »

Midagi lõhkumata ei tohiks küll nii vabalt lahti saada kapotti. Kui enda autol kapott lahti ei tulnud salongist tõmmates, siis tuli päris palju lammutada, et lukustusmehhanismile altpoolt ligi saada. V-o vasakpoolse neeru vägivaldse eemaldamisega oleks sama tulemuseni kiiremini jõudnud...
Kuidas see auto käis sul üldse ilma õhulugejata jääb samamoodi arusaamatuks :roll:
Syn
Huviline
Postitusi: 256
Liitunud: 20.02.2008 11:06 10

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Syn »

UPS kirjutas:Midagi lõhkumata ei tohiks küll nii vabalt lahti saada kapotti. Kui enda autol kapott lahti ei tulnud salongist tõmmates, siis tuli päris palju lammutada, et lukustusmehhanismile altpoolt ligi saada. V-o vasakpoolse neeru vägivaldse eemaldamisega oleks sama tulemuseni kiiremini jõudnud...
Kuidas see auto käis sul üldse ilma õhulugejata jääb samamoodi arusaamatuks :roll:
Ise pole seda kapotti lammutanud, aga siin asja uurides ütlesid mulle lausa 3 inimest, et kruvikaga neerude vahelt pidi see päris lihtne olema. Teine asi on see, et mul B-osa neerud ees mis sisuliselt kinnituvad nagadega ja neid saab väljapoolt igal juhul ilma vigastusi tekitamata eest.
Auto käis detsembris Patriku juures, siis oli lugeja olemas. Peale seda ka Toitsi juures termostaadi vahetuses ja ise arvasin/lootsin et äkki jäi kokku panemisel lihtsalt kahesilma vahele, aga toivo ütles, et nad sealtpoolt seda isegi ei lammutanud. Nädala alguses käisin surveid mõõtmas, aga siis nagu ka silma ei hakanud, et puudu oleks, samas sinna poole ei vaadanud ka väga.
Mis käimisesse puutub, siis mingeid puterdamisi ja asju ei ole olnud. Eile korra ei tahtnud mul käima minna, aga lõpuks gaasiga meelitasin ta tööle ja peale seda sõitis ilusti koduni ära. Kui huvi, tule läbi ja näitan, et käib ilma ka :D (sa pole esimene kes selle käimise kohapealt suuri silmi teeb). Mootor hakkas sellist sisinat (öeldi, et see tuleb sellest, et ta võtab kohe otse mootorisse õhku, mitte läbi filtri) tegema kuskil kolmap neljap, arvan et sellel ajal on see jooksu läinud.

Edit by Hanno: Tegu ei ole huumori teemaga.
"Player In Maneagement Profession"-PIMP
UPS
Huviline
Postitusi: 2121
Liitunud: 24.03.2006 11:50 56
Asukoht: Tln

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas UPS »

Ainult nagad fikseerivadki neerud ette, ka orig. neerudel, muul moel nad ei kinnitugi. Mu autol on orig. neerud ja üritasin ikka mitu aega nii üht kui teist kätte saada, et töömaht oleks väiksem, kuid ei saanud eest ära nii et midagi katki poleks läinud, jupid pihus polnud jälle tookord lahendus. B osadega pole kokku puutunud, aga kui need nii lihtsalt kätte saab, siis on vist mõistatus lahendatud?
Syn
Huviline
Postitusi: 256
Liitunud: 20.02.2008 11:06 10

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Syn »

Nagu ma ütlesin,siis väidetavalt pidi see kapott ka ainult kruvika abiga lahti tulema. Ei oska seda väidet kinnitada/ümber lükata, sest ise avan salongist vastava kangi abil. B-osa neerud on jah oluliselt lihtsamalt kinnitatud kui A-osad, sest nö neerupleki tagusega pole neil üldse pistmist. Väikse nõksuga peale ja maha. Ja mind ei pane hämmastama mitte see kuidas varastati, vaid see, et sellisne asi varastati ära :? See on juba ulme. Positiivse poole pealt on see, et pistik ühendati lahti, mitte ei lõigatud läbi nagu pättidel udukate puhul kombeks on.

E: Nüüd vaatamas käies selgus, et vasakpoolse neeru väisservapoolt teine ribi on alt lahti murtud. Ennem aru ei saanud, kui näpuga liigutasin. Õnneks vist liimiga peaks korda saama :?
Viimati muutis Syn, 16.01.2011 15:42 52, muudetud 1 kord kokku.
"Player In Maneagement Profession"-PIMP
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Annely »

Annely 30.12.2010 kirjutas:Eile avastasime Haabneemes, et sõbranna E39 juhipoolne peegel on irdunud auto küljest. Ehk siis kogu korpus. Juhtmed ilusti läbi lõigatud... Ju oli kellelgi seda peeglit endale vaja, muidu oleks vast teise ka ära võtnud. :evil:
Auto seisis täpselt maja ees, akende all (ca 3m akendeni) ja sõidutee ääres.
Ja järgmine päev läks teine peegel ka :?
Kasutaja avatar
jaanis3
Huviline
Postitusi: 944
Liitunud: 15.01.2008 15:02 40
Peamine sõiduk: BMW 520d'11

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas jaanis3 »

Täna hommikul sain kah ühe ebameeldiva üllatuse. 2 kuud tagasi soetatud udutuled hakkasid kellelegi meeldima ja otsustas need tasku pista :evil:
Juhtus see siis Mustamäe teel kortermaja ees. Pmst kõigi silma all on auto kogu aeg. Tänavavalgustus on kah korralik. Krdi ***** kari noh. Suvel taheti stange liiste kätte saada, aga arvatavasti jäädi kellelegi vahele. Liistud olid lahti ja numbrimärk võssa visatud mille hiljem sealt leidsin.
Kasutaja avatar
Chris_P
Huviline
Postitusi: 2088
Liitunud: 14.11.2010 11:56 20
Peamine sõiduk: BMW E46 328iT
Asukoht: Estland, Tallinn

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Chris_P »

Arvatavasti võib kellegi Tallinnlase e36 esipamper lähiajal jalutama minna..
Hoidke silmad lahti, pamperita hõbehall sedaan.. numbrimärki ei oska hetkel öelda. Üritan välja uurida..
My car looks happy. Used to look happier.
E36 316i Compact - E46 328i Touring Aerodynamics Package
Kasutaja avatar
Aston
Huviline
Postitusi: 664
Liitunud: 27.02.2010 02:22 07
Peamine sõiduk: E60 525d
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Aston »

LilengineBmw kirjutas:Arvatavasti võib kellegi Tallinnlase e36 esipamper lähiajal jalutama minna..
Hoidke silmad lahti, pamperita hõbehall sedaan.. numbrimärki ei oska hetkel öelda. Üritan välja uurida..
Mille järgi tead kohe, et tegu on mingite rottide autoga?
Ilmselt ei ole ta ainuke, kes talvel oma stange laiali on sõitnud.
Kasutaja avatar
Chris_P
Huviline
Postitusi: 2088
Liitunud: 14.11.2010 11:56 20
Peamine sõiduk: BMW E46 328iT
Asukoht: Estland, Tallinn

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Chris_P »

Aston kirjutas:
LilengineBmw kirjutas:Arvatavasti võib kellegi Tallinnlase e36 esipamper lähiajal jalutama minna..
Hoidke silmad lahti, pamperita hõbehall sedaan.. numbrimärki ei oska hetkel öelda. Üritan välja uurida..
Mille järgi tead kohe, et tegu on mingite rottide autoga?
Ilmselt ei ole ta ainuke, kes talvel oma stange laiali on sõitnud.
sest selle autojuht on sellise varga loomuga, suviti käib bensu varastamas.
ta ise veel suure suuga rääkis net läheb linna peale uut stanget otsima .. :evil:
My car looks happy. Used to look happier.
E36 316i Compact - E46 328i Touring Aerodynamics Package
Kasutaja avatar
2XX5
Huviline
Postitusi: 305
Liitunud: 07.09.2010 10:25 49

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas 2XX5 »

LilengineBmw kirjutas:sest selle autojuht on sellise varga loomuga, suviti käib bensu varastamas.
ta ise veel suure suuga rääkis net läheb linna peale uut stanget otsima .. :evil:
Palun postita selle inimese nimi ja auto nr. Pane pilt ka kui on. N.Ö. Naabrivalve tegevuse raames. Sa tead ja räägid sellest-räägi siis lõpuni, anna infot.
Kasutaja avatar
Edgar
Huviline
Postitusi: 2719
Liitunud: 21.08.2010 11:07 39
Peamine sõiduk: BMW

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Edgar »

Eriti lühinägelik peab olema, kes reklaamib et varsti varastama. :roll:
Muidu, kollases ajakirjanduses oli uudis kuidas farmi gabriel müüb ühte BMW 318 1993 a , ning lisainfos oli kirjas, et paigaldatud 300 eurone vargusevastane alarm, et kui midagi toimetatakse auto all, hakkab sul kodus autovõti lõugama. :D Minu arust, täitsa kasulik. Auto enda signaali võid kuulda võid mitte kuulda, kuid kui spetsjom pult sellejaoks mis sireeni sulle taob häire puhul siis miks mitte . Usun, et pole kes teab kui uus leiutis, aga äkki mõnele siiski meeldetuletuseks. :)
Kasutaja avatar
Cert85
Huviline
Postitusi: 2274
Liitunud: 28.03.2007 17:52 36
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Cert85 »

See on kahepoolse sidega pult siis, mis saadab käskluseid autole ja võtab vastu infot, kui auto läheb häiresse.
Kui elad suures korterelamus, siis väga hea asi.
See, mida mina olen kohanud, see oli ikka suht kaugele võimeline saatma infot autost.
Lihtne näide: http://www.autoalarm.ee/web/index.php?secure
E36 325i 92; E32 730iA 91(läinud) | E34 525tdsA 95 (läinud)
E46 330Ci 01 (läinud) Ei tasu kõike mu juttu uskuda!
Kasutaja avatar
Chris_P
Huviline
Postitusi: 2088
Liitunud: 14.11.2010 11:56 20
Peamine sõiduk: BMW E46 328iT
Asukoht: Estland, Tallinn

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Chris_P »

2XX5 kirjutas:
LilengineBmw kirjutas:sest selle autojuht on sellise varga loomuga, suviti käib bensu varastamas.
ta ise veel suure suuga rääkis net läheb linna peale uut stanget otsima .. :evil:
Palun postita selle inimese nimi ja auto nr. Pane pilt ka kui on. N.Ö. Naabrivalve tegevuse raames. Sa tead ja räägid sellest-räägi siis lõpuni, anna infot.
natuke kannatust palun. Ma isiklikult see tyybiga läbi ei käi, vaid tean teda kaudselt..
Orkutist ja muudest on ta oma pildid maha võtnud..Reedel on mul asja ajamisi tema kodu kandis , kui veab saan ta reg numbri teada. See praegune auto tal, pole isegi tema nimele ymber regatud. Tegu siiski debiilse isikuga :evil: .
Hetkel oskan öelda et ta nimi on Karmo Tamm, varem rolleri varguste eest karistatud.
Eelmine suvi korraldas ta ohtralt bensu varguseid nii autodest ja bensukatest.
Minuni on ka jõudnud info , et ta on veel ka velgi varastanud. :mad:
Neid hoiab ta oma endise kooli kaaslase garaažis , kusagil sikupilli kandis.
ja hetke seisuga peaks seal olema kuni nelja auto veljed.
Üldsegi selle asja uurimisega tegelen kooli ja töö kõrvalt, nii et palun natuke kannatust.
Kui kellelgi on soovitusi , siis laske tulla :)

EDIT: pole välistatud et see isik ka siin foorumis kasutaja...
My car looks happy. Used to look happier.
E36 316i Compact - E46 328i Touring Aerodynamics Package
dann875
Huviline
Postitusi: 800
Liitunud: 23.12.2006 02:16 53
Peamine sõiduk: BMW X5 E53 3,0d

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas dann875 »

hoidke silmad-kõrvad lahti kelle e38-sad ja ehk ka e39-sad Õismäe teel seisavad, sest täna öösel läksid naabripoisi disla udukad jalutama, oma auto seisis 2-3 autot edasi parati ukse all, kus ka vähe valgem ja minu omad jäid alles, lume peal näha kahed jäljed, ühed väiksemad, teised suuremad, kindlasti teadjad inimesed, sest pistikud ilusti rippu jäetud ja pole midagi ära lõhutud :evil:
hoidke siis Õismäe teel oma autodel rohkem silm peal

äkki hoopis keegi teab midagi :roll:

Terv. Danel
BMW X5 3,0d 160kw xDrive 10/2005a.
Kasutaja avatar
Edgar
Huviline
Postitusi: 2719
Liitunud: 21.08.2010 11:07 39
Peamine sõiduk: BMW

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Edgar »

Silmad ja kõrvad tuleks igalühel koguaeg siiski lahti hoida :D
Päris hull on seis ikka Tallinnas.Iga nädal jääb vähemalt üks siit foorumist udutuledest ilma. :roll:
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Pille »

Mul naaber rääkis, et paar aastat tagasi, kui ta lõpetas parkimise tasulisse valvega parklasse, tõi auto maja ette (elame ka Õismäel), parkis auto ninapidi suhtelselt teise auto nina vastu. Aga hommikul avastas ikkagi, et udukad läinud. Hoolimata sellest, et sai nainapidi teise auto vastu pargitud. Ma arvan, et neid E38 ja E39 autosid jälgitakse nimelt, kust mida ja millal võtta saab.
Kasutaja avatar
Jaanus_P
Huviline
Postitusi: 3102
Liitunud: 05.08.2004 18:42 53
Asukoht: Tallinn/Mustvee
Kontakt:

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Jaanus_P »

Ei tea kui palju see siia teemasse puutub, aga nõmmel tuli mulle vastu Volvo (240 või 740) ja sellel olid küljes minu endise masina numbrid :shock: . Tegu oli siis hõbedase universaaliga ja see oli ka ainuke ühine omadus minu autoga. Kontrollisin lkf´ist ja seal on need numbrid ikka veel BMW omad.
Registreerimismärk; 742TGD
Mark ja mudel; BMW 520I T
Riigi kood, mille registris sõiduk on; EST
Kehtiv alates; 02.01.2011 00:00

Kas käiakse selle autoga kütuse järgi?
E34 520iT 09.06a.- 09.09a. E38 740 09.09a. - 08.10a. E36 323 08.10a. - 11.10a. E39 523 11.10a. - 03.11a. 2 korda a***, E34 520iT 08.11a. - 04.12a. Seat Toledo 04.12a. - 12.14a. Seat Leon 12.14a.
BMW 525
Huviline
Postitusi: 690
Liitunud: 22.10.2010 10:48 40
Asukoht: Otepää-Tartu

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas BMW 525 »

Jaanus_P kirjutas:Ei tea kui palju see siia teemasse puutub, aga nõmmel tuli mulle vastu Volvo (240 või 740) ja sellel olid küljes minu endise masina numbrid :shock: . Tegu oli siis hõbedase universaaliga ja see oli ka ainuke ühine omadus minu autoga. Kontrollisin lkf´ist ja seal on need numbrid ikka veel BMW omad.
Registreerimismärk; 742TGD
Mark ja mudel; BMW 520I T
Riigi kood, mille registris sõiduk on; EST
Kehtiv alates; 02.01.2011 00:00

Kas käiakse selle autoga kütuse järgi?
miks sa siis ei jälitand neid ??
KirillD
Huviline
Postitusi: 2194
Liitunud: 13.02.2009 17:59 13
Peamine sõiduk: Mercedes-Benz C220 CDI T
Telefon: 58804578
Asukoht: Võru
Kontakt:

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas KirillD »

Anna politseisse teada, las võtavad omanikuga ühendust (kellele Sa selle auto müüsid) jne ...
Kasutaja avatar
Jaanus_P
Huviline
Postitusi: 3102
Liitunud: 05.08.2004 18:42 53
Asukoht: Tallinn/Mustvee
Kontakt:

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Jaanus_P »

Mina olin kõrvalistmel ja auto tuli mulle vastu. Oleks pidanud hakkama ringi keerama jne. Lisaks on alati võimalus, et auto number on vahepeal ametlikult autot vahetanud. See selgus hiljem, et auto number kuulub ikka veel BMW´le.
E34 520iT 09.06a.- 09.09a. E38 740 09.09a. - 08.10a. E36 323 08.10a. - 11.10a. E39 523 11.10a. - 03.11a. 2 korda a***, E34 520iT 08.11a. - 04.12a. Seat Toledo 04.12a. - 12.14a. Seat Leon 12.14a.
Kasutaja avatar
Chris_P
Huviline
Postitusi: 2088
Liitunud: 14.11.2010 11:56 20
Peamine sõiduk: BMW E46 328iT
Asukoht: Estland, Tallinn

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Chris_P »

Karmo Tamm(vanuseks 17) , siit näeb tema pilti .
Isik tegeleb ka välismaal autode vargusega,helitehnika, niisama varguste ja dok. võltsimisega + varastab ka rollereid eestis.
oma selle bemmiga käis üle katuse hiljuti ja see asub Mustamäel(marjas) kusagil garaažis.
Autode ostmisel annab tihti vale andmeid...
Praeguseks kõik.
My car looks happy. Used to look happier.
E36 316i Compact - E46 328i Touring Aerodynamics Package
Kasutaja avatar
aise
Huviline
Postitusi: 2296
Liitunud: 28.02.2006 11:15 25
Asukoht: Tallinn

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas aise »

täna öösel läks lasnast minu e39 M esistange jalutama. kui kuskil peaks pakutama siis stahlblau (sinakashall) värvi.
randolsd
Huviline
Postitusi: 280
Liitunud: 03.02.2008 18:27 21

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas randolsd »

Paistab, et Mpakett on juba nagu nuhtlus kaelas... ilus on küll aga varastele meeldib ka hirmsasti;)
Teiste automarkidega ei ole küll sellist nalja kuulda, et alatasa jupid lähevad jalutama :mrgreen:
e39. 99a. 535. tumesinine. manual. M-pakett. <--- Müüdud.. Thank you GOD:)
Kasutaja avatar
HeavyCuda
Huviline
Postitusi: 2836
Liitunud: 09.06.2010 23:59 02
Peamine sõiduk: põrkepall
Asukoht: Viimsi - Tallinn - Tartu - Ahja

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas HeavyCuda »

Noh isegi kui nii palju asju teistelt automarkidelt küljest ära ei kruvita, siis igasugust nänni mis salongi ripakile jäetud pannakse küll pihta. Mu ema civicul löödi eelmine aasta tagumise ukse kolmnurk katki ja salongist võeti binokkel koos linnumääramis raamatuga :mrgreen:, pidi ikka päris linnuhuviline varas olema.
e36 coupe in progress.....
Kasutaja avatar
Sander S.
Huviline
Postitusi: 637
Liitunud: 06.07.2009 13:19 31
Asukoht: Tartu

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Sander S. »

LilengineBmw kirjutas:Karmo Tamm(vanuseks 17) , siit näeb tema pilti .
Isik tegeleb ka välismaal autode vargusega,helitehnika, niisama varguste ja dok. võltsimisega + varastab ka rollereid eestis.
oma selle bemmiga käis üle katuse hiljuti ja see asub Mustamäel(marjas) kusagil garaažis.
Autode ostmisel annab tihti vale andmeid...
Praeguseks kõik.
Mingeid tõendeid ka on või lahmid niisama?
Mart_J
Huviline
Postitusi: 334
Liitunud: 15.01.2008 23:28 20
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Bmw'dest vargused Kristiine ja Mustamäel

Postitus Postitas Mart_J »

täna öösel lõigati mul m5 style peeglid auto küljest ära Saue vallas ehk siis kui keegi näeb selliseid müüki tulemas andke teada
Kasutaja avatar
raunz
Klubiliige EKBK
Postitusi: 1429
Liitunud: 08.02.2006 17:07 18
Peamine sõiduk: 135i E88
Asukoht: Saku

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas raunz »

Mõni aeg tagasi kadus mul suunatuli e36-lt ära, sest riivasin lumevalli ning suunatule kinnitused läksid katki. See selleks.

Paari päeva eest, kui Ehitajate teel maja ette parkisin, tulid paar kahtlase välimusega vene keelt kõnelevat isikut kohe ligidale ja küsisid kas äkki uut suunatuld tahad? Öeldi, et "võin õhtuks tuua". Sain aru, et e36 lammutamiseks neil just ei vedele ja uue suunatule saaksin suure tõenäosusega oma naabrilt näiteks :D . Seega ütlesin, et mul uus tuli garaazis olemas ja pole vaja. Pettunult läksid tüübid edasi ning nillisid ümber maja ees seisvate autode...otsisid M pakette vist.

Niiet kõigil tasub ettevaatlik olla ning võibolla saab ka mõned pätid niimodi kätte, kui neile vastav tellimus esitada ja siis varitsus üles seada.
BMW E21 323i M50B25 1981 + BMW E88 135i Cabrio 2008 + BMW E21 320i M20B25 1980
Kasutaja avatar
Edgar
Huviline
Postitusi: 2719
Liitunud: 21.08.2010 11:07 39
Peamine sõiduk: BMW

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas Edgar »

Päris tobedalt tegutsevad siis tõesti. :roll:
Ei imesta kui mõni kappim vend kellel närvid vastu ei pea, varsti sellistele ära vajutab.
tavka0007
Huviline
Postitusi: 173
Liitunud: 15.09.2009 11:09 59
Peamine sõiduk: BMW 318i Touring

Re: Tükk haaval varastatakse autot alt ära

Postitus Postitas tavka0007 »

Edgar kirjutas:Päris tobedalt tegutsevad siis tõesti. :roll:
Ei imesta kui mõni kappim vend kellel närvid vastu ei pea, varsti sellistele ära vajutab.

Eks nad selle pärast kahe-kolmekesi käivadki, sest üksi ei julge :D Minu autol üritati neerusid eest ära tirida. Hommikul vaatasin, et olid pool irvakil. Ei tea, kas ei saanud kätte või lõpus kadus isu ära nende juppide järele.
Vasta