2004 kolmekas ehk E90

Erinevad BMW mudelid
Kasutaja avatar
kimmo
Klubiliige - admin
Postitusi: 2998
Liitunud: 30.09.2002 15:51 18
Peamine sõiduk: BMW 530d xDrive
Asukoht: Harjumaa

2004 kolmekas ehk E90

Postitus Postitas kimmo »

Kasutaja avatar
Aare
Huviline
Postitusi: 2907
Liitunud: 24.12.2002 11:18 44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Aare »

[quote][i]Algselt postitas kimmo[/i]
[img]http://www.wheels24.co.za/Images/Photos ... new3_a.jpg[/img]

http://www.wheels24.co.za/Wheels24/News ... 24,00.html [/quote]

aga nüüd on retro moes, kus on siis vana hea
haininajoon???:D
Kasutaja avatar
Martin_R
Huviline
Postitusi: 451
Liitunud: 13.01.2003 16:57 38
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Martin_R »

Püha müristus. Ilusaid autosid ei tehta enam. Mina lähen täna õhtul oma seitsmest õlipaberisse keerama ja aastateks konserveerima. Kunagi tahaks ju oma lastele ka näidata, missugune üks auto olema peab. Mitte pildi peal vaid päriselt.

Äkki pannakse uuele kolmesele elektrimootor või veel parem - hübriid ka vahele. Vot siis oleks tase. Rahvarallidel oleks 30 aasta pärast särinat palju, kui kellegi mootor läheb:(

PS: Äkki keegi õpetab, kuidas Moskvitse kunagi konserveeriti. Tean, et tuli pukkide otsa tõsta, et lehtverdud ära ei vajuks. Samuti oli vist kasulik küünlad maha keerata, teelusikaga tilk õli silindrisse valada ja siis küünal sõrmega peale tagasi. Piduritega pidi ka mingit kala tegama, et ikka kevadel jälle töötaks.
hoax
Huviline
Postitusi: 12
Liitunud: 29.03.2003 13:13 17

Postitus Postitas hoax »

kuid hea uudis, et uus kolmene selline olema ei saa, muidugi alati voimalus, et hullemgi veel, aga no esimeste ametlike fotodeni ju aega veel koguni 2 aastat, selle ajasees näeb photoshoped pilte veel oi kui palju.
Kasutaja avatar
Aare
Huviline
Postitusi: 2907
Liitunud: 24.12.2002 11:18 44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Aare »

[quote][i]Algselt postitas Martin_R[/i]
Püha müristus. Ilusaid autosid ei tehta enam. Mina lähen täna õhtul oma seitsmest õlipaberisse keerama ja aastateks konserveerima. Kunagi tahaks ju oma lastele ka näidata, missugune üks auto olema peab. Mitte pildi peal vaid päriselt.
Äkki pannakse uuele kolmesele elektrimootor või veel parem - hübriid ka vahele. Vot siis oleks tase. Rahvarallidel oleks 30 aasta pärast särinat palju, kui kellegi mootor läheb:(
PS: Äkki keegi õpetab, kuidas Moskvitse kunagi konserveeriti. Tean, et tuli pukkide otsa tõsta, et lehtverdud ära ei vajuks. Samuti oli vist kasulik küünlad maha keerata, teelusikaga tilk õli silindrisse valada ja siis küünal sõrmega peale tagasi. Piduritega pidi ka mingit kala tegama, et ikka kevadel jälle töötaks. [/quote]

ära sa konserveeri midagi, praegu hirmus mosse
IMS hakkab,:D vat see on fun sõit kui peavad olema
originaalveljed (4' või 4,5'), originaalistmed ja
originaalrool:o
Kasutaja avatar
cz_special
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 02.04.2003 19:58 37

Postitus Postitas cz_special »

masendav 3-kas:(
$
Kasutaja avatar
Martin_R
Huviline
Postitusi: 451
Liitunud: 13.01.2003 16:57 38
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Martin_R »

Nüüd juba vähe selgem spyfoto uuest kolmekast. piix see üritus ilmselt läheb, kuid mis see meiesuguste väikeste inimeste inisemine ikka päästab. Niipalju kui võõrkeelsetest foorumitest lugeda, ei naudi fännid näiteks uut ja innovaatilist viiekat ka mujal maailmas.
Raivo
Huviline
Postitusi: 3610
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

kusjuures see viimane, Martin_R lisatud foto mulle küll juba päris meeldib:cool:

nendel uuematel mulle ei meeldi see massiivne suunatuli, tavatulede peal.
530d
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas toivoku »

mis ytleja muidugi mina olen aga mu arust bmw ei oska enam disainida autosid, uus 5 bemari piix kukunud 7 veel jubedam ja nüüd veel siis krt 3 bemari kah ära rikutud, ei jah see aint minu arvamus.
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4223
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

Ah mehed möla maha ise klubiliikmed omaarust ja kritiseerite ainult uusi bemme .. HÄBI HÄBI HÄBI !!!! Leiax ka midagi positiivset ! Mulle juba hakkab meeldima kui kaua vaadata ja küsimus kui teil pappi oleks kas jätaxite sellepärast uue ostmata ?? Mina küll ei jätax ..imege edasi oma e30 roostetsvst panni .. sorry aga starost ne radost.
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas toivoku »

oleks mul kõvasti pappi siis teeksin oma auto korda mngit 300 küll omale ei ostaks.
Marko_J
Huviline
Postitusi: 510
Liitunud: 30.09.2002 22:04 59
Asukoht: Tln

Postitus Postitas Marko_J »

[quote][i]Algselt postitas Cardo[/i]
Ah mehed möla maha ise klubiliikmed omaarust ja kritiseerite ainult uusi bemme .. HÄBI HÄBI HÄBI !!!! Leiax ka midagi positiivset ! Mulle juba hakkab meeldima kui kaua vaadata ja küsimus kui teil pappi oleks kas jätaxite sellepärast uue ostmata ?? Mina küll ei jätax ..imege edasi oma e30 roostetsvst panni .. sorry aga starost ne radost. [/quote]

ära nüüd päris nii karmilt ka kohe ütle, sest E30 oli ikka omal ajal kõva sõna, minu meelest oli E30 igati tegijam 80-90ndatel kui eales saab olema see uus kolmene tulevikus!!! Loodan et keegi sai mu mõttest ikka aru ka :D
Kasutaja avatar
markx
Huviline
Postitusi: 82
Liitunud: 23.05.2003 14:15 49
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas markx »

Eks ta nüüd yks nostalgitsemine ole aga peab tunnistama, et vanad kandilised bemud meeldivad mulle tunduvalt rohkem kui need uuemad ja ymmargused :D . Bemmi kandiline välimus ongi see, mis mulle meeldib aga uuematel ja eriti viimastel mudelitel on kogu kupatus nii sile ja sujuv...... aaaahh, mis ma ikke siin pläkutan, ega uued bemud ka halvad välja ei näe! Oleks ainult et papiga õnnistaks, kohe vahetaks oma vana rondi uue vastu välja!! :D
Kasutaja avatar
mikk191
Huviline
Postitusi: 45
Liitunud: 24.04.2003 11:05 59
Peamine sõiduk: BMW 120d
Asukoht: Rakvere

Postitus Postitas mikk191 »

uuel püssil võiks tõesti olla ikka selline kujrem nägu peas nagu seda haininal on....kopp ees naeratavatest masinatest!

Ühesõnaga nad võiks need suunatule otsad hoopis allapoole keerata:)
BMW 120d 2005
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Re: uuendusi

Postitus Postitas jjanno »

Sa "unustasid" ühe pildi panna :)
Pilt
jJanno@T
PS: "X" tähe tuleku kohta E90'l pole miskit kuulda olnud?
exTouring
Raivo
Huviline
Postitusi: 3610
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

Vat ei tea jah X kohta.
Imelik temaatika neil: E30'nele pakuti nelivedu, E36'le mitte, E46'le pakutakse... aga E90 kohta ei tea veel...loogiline oleks, et ei pakuta? :?


EDIT: ise küsin, ise vastan, õnneks tuleb siiski ka X ehk siis neliveoline mudel.
-----------------------------------------------------------------------------------
While most safety equipment will be standard yet in the entry-level 318i, luxury and sporty features will be optional only. Amongst those are the active steering AFL, bigger 17, 18 or 19-inch wheels, adjustable shocks (EDC), adjustable stabilizers (Dynamic Drive), the curve-light ALC, the SMG-transmission, air-suspension and level-control at the rear axle and the second generation all-wheel-drive
-----------------------------------------------------------------------------------
530d
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Re: uuendusi

Postitus Postitas jjanno »

Tere
jjanno kirjutas:Sa "unustasid" ühe pildi panna :)
Minu viga. Erinevalt varasematest ei ole Touring sedaaniga sama keretähisega. Touring peaks tulema E91. Varasemalt on aga kasutatud E30/5, E36/3 ja E46/3.
PS: "X" tähe tuleku kohta E90'l pole miskit kuulda olnud?
Ise küsin ise vastan. X on täiesti tulekul :)
allikas : http://www.autoexpress.co.uk/?video_gal ... p?id=38053

jJanno
exTouring
Kasutaja avatar
janar
Huviline
Postitusi: 229
Liitunud: 01.09.2003 14:21 14
Asukoht: TLN
Kontakt:

Postitus Postitas janar »

Photoshoppasin veidi - minu nägemus, mis võiks olla

Pilt

Pilt


Üldiselt on minu meelest uued BMW'd vormilt kenad, aga detailid on liiga ümarad või lopsakad ja ebasümmeetrilised. Võiks kuidagi minimalistlikumad olla.
Kasutaja avatar
soon
Huviline
Postitusi: 229
Liitunud: 22.10.2003 22:14 41
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas soon »

sellest suunast ma ka ei saa ausalt öeldes päris hästi aru mida bmw arendanud on - auto küljed on praktiliselt siledad, aga tagatuled (ja ka esimesed) on hirmus keeruliste joontega. harmoonilisus ei ole detailides iseloomustav märksõna, paraku seda vähemalt mina ootaks.
Kasutaja avatar
janar
Huviline
Postitusi: 229
Liitunud: 01.09.2003 14:21 14
Asukoht: TLN
Kontakt:

Postitus Postitas janar »

soon kirjutas:sellest suunast ma ka ei saa ausalt öeldes päris hästi aru mida bmw arendanud on - auto küljed on praktiliselt siledad, aga tagatuled (ja ka esimesed) on hirmus keeruliste joontega. harmoonilisus ei ole detailides iseloomustav märksõna, paraku seda vähemalt mina ootaks.
Poleks ise osanud paremini öelda.
peete82
Huviline
Postitusi: 5
Liitunud: 01.11.2003 20:29 00

Postitus Postitas peete82 »

jube, jube...
Tuled on väga imeliku kujuga.
UM võib varsti poe kinni panna.
Chris Bangle olevat ju VW spioon ;)
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

pisike tutvustav pdf fail uuest kolmesest :cool:
http://kroonu.tartu.ee/~rott/bmw/stuff/E90.pdf

Kahjuks vales keeles :cry:
Kasutaja avatar
janar
Huviline
Postitusi: 229
Liitunud: 01.09.2003 14:21 14
Asukoht: TLN
Kontakt:

Postitus Postitas janar »

Aga sellest PDF'st vaatas minu meelest vastu midagi väga ilusat.

Ei meeldi küll see ekraaniga armatuurivariant (selline viimastel mudelitel tavaks saanud keskelt veel ühe kumerusega armatuur, mida võiks IMO asendada väljakäiv ekraan), aga ilma ekraanita armatuurivariant küll mõnus soliidne.

Üldiselt väga positiivne üllatus.
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Postitus Postitas Muhv »

Oih!

700se ja 100se (sohi)laps? Vaadake vaid neid neere ja oma kohalt "ära kukkunud" suunatuld tiival. Kuidas küll seal majas nii hoogsatest visanditest nii tömpe autosid suudetakse teha?
Teljevahe 35mm pikem, rööbe 19mm laiem kui e46-l - vana hea e34 vist juba pikalt selja taha jäetud?


Samas esimese ametliku pildi pealt vastu vaadanud roosa (sic!) e46 ka just erilist muljet ei jätnud.

Mingid uued 3l ja 2,5 l mootorid ka vist?
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Postitus Postitas jjanno »

Tere
Muhv kirjutas:Teljevahe 35mm pikem, rööbe 19mm laiem kui e46-l - vana hea e34 vist juba pikalt selja taha jäetud?
Teljevahe on veel 1 cm lühem, kuid rööbe on 3 cm'ga alistatud...

jJanno
exTouring
Raivo
Huviline
Postitusi: 3610
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

Muidu nagu poleksi hullu, ainult et auto nina on juba pea sama rõvedaks läinud nagu uutel audidel :mad:
530d
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8275
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

Värske AutoZeitungi esikaanel on pilt E90 M3 kupeest:
Pilt
See on küll ka 100% FotoPood, aga mina seda autot koledaks ka nimetada ei saa. Ok, eest. Taga häirivad need Primera stiilis tuled kõige enam. M3 sedaani visand on siin:
http://www.autobild.de/projektor/projek ... 6430&pos=5
(natuke "weiter" lapates jõuab ka M1 ja M6 piltideni)
http://www.auto-motor-und-sport.de/d/61231
Sellest ajast, kui Bayerische MotorenWerke GmbH müüb aastas üle miljoni masina, ei saa enam rääkida mingist nishitootjast. Ka Car magazine ütleb oma iga numbri lõpus olevas autode hinnangus E46 kohta selgelt: "Väga hea auto, aga igal naabril ja tema koeral on selline".
Bangle disain on küll vaieldav, aga müügistrateegiale paistab see ainult hästi mõjuvat, sest erinevalt paljudest teistest ei jäta see kedagi ükskõikseks. Vahet pole, on see siis armastus või vihkamine, peaasi, et räägitakse.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Kasutaja avatar
janar
Huviline
Postitusi: 229
Liitunud: 01.09.2003 14:21 14
Asukoht: TLN
Kontakt:

Postitus Postitas janar »

Raivo kirjutas:Muidu nagu poleksi hullu, ainult et auto nina on juba pea sama rõvedaks läinud nagu uutel audidel :mad:
Aga mulle selle bemari hina meeldib. Agressiivsus on tagasi. Kõvasti ilusam minu meelest kui viiesel, kuuesel ja seitsmesel.

Mis tagatuledesse puutub, siis esmapilgul harjumatu, kuid valgete suunatuledega on need tükk maad ilusamad. Selline prototüübi foto leidus:
Pilt

Kuid IMO igal juhul parem kui need X3 tagatuled, mis ka siin teemas esinenud kolmese prototüübi peal figureerisid.
Maximus
Huviline
Postitusi: 2
Liitunud: 10.08.2004 14:03 22

Postitus Postitas Maximus »

lõplik lahendus on nüüd selge, kirjutavad, et need pildid on juba ametlikud

mingi jaapani tagumik on autol :(
aga yldiselt meeldib väga, eriti seest

text siin http://www.car.ee/news/2004-08-10/bmw-3-series-e90/ee/

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Postitus Postitas Tauri »

E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
Vasta