BMW 318iS taastamine???

Erinevad BMW mudelid
Vasta
Eac
Huviline
Postitusi: 14
Liitunud: 03.07.2005 22:59 26

BMW 318iS taastamine???

Postitus Postitas Eac »

Oli plaan osta kevadel uus auto. Kuna aga praguste arvutuste järgi jääb sellest summast, mis soovitud auto jaoks vaja läheb, natuke puudu ning mingit ronti ka osta ei taha, tekkis peas mõte, et teha pragune auto täiesti korda. Seega oleks hea kui natuke mõistliku nõu saaks.
Autoks BMW 318iS Coupe(93a) ja üsna korralik ning hästi hooldatud, kuid siiski juba üle 10a vana auto. Sooviksin siis teada, kui palju võiks minna maksma mootori kap. remont (vahetada kett, kõik rihmad, tihendid, kolvid, üle käia silindrid ja mis iganes veel kap. remondi käigus teha võiks).
Kui mingit hinda pakute siis paluks nii täpselt kui võimalik (mitte nii et 10000-20000) ja samuti soovitage kohti kus seda tööd tehakse.
Täpselt samad asjad huvitaks mind auto ülevärvimise kohta.
Ja kui keegi teab siis veel 2 asja, mis aga pole esmatähtsad....kust leida ja palju võiks maksta samale autole uued ukse tihendid? Ning kust leida ja palju võiks maksta samale autole M3 esi-taga spoliler ja küljekarbid.
Kiri sai küll pikk aga loodan, et mingit nõu ikkagi saan...
Tom
Huviline
Postitusi: 742
Liitunud: 03.01.2003 15:28 41
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tom »

Värvimine maksab 3000 (Vasja koduste vahenditega teeb mingi hiina värviga) kuni 30 000 (normaalselt keretööd ja asjad tehtud ja korraliku värviga värvitud).

Kõik oleneb ju kes teeb ja mida teeb, vaevalt sul keegi täpse numbri pakub kui sa täpselt räägi, mis teha tuleb. Parem vii auto kuskile meistri juurde, kes sulle siis hinna pakub...
Kasutaja avatar
Svenp
Huviline
Postitusi: 750
Liitunud: 12.10.2004 12:46 45
Asukoht: UK/Tartu

Postitus Postitas Svenp »

Pedantselt ja originaaljuppidega tehes läheb maksma rohkem kui auto turuväärtus. Tarbesõiduki taastamisse mina ei hakkaks raha uputama. Ainult uunikumi või kui autol eriline tähendus on. Tee värviparandused ja remondi seda, mis tõesti kulunud.
Sõidurõõm
H_Margus
Huviline
Postitusi: 2101
Liitunud: 17.03.2005 09:14 35

Postitus Postitas H_Margus »

Tõsiselt naljakas suhtumine...
Miks sa ootad, et keegi teine sulle hinnad välja otsib ???

Saada konkreetsete juppide Hinnapäring varuosa müüatele !
Sama puudutab ka tööd.

Uuri nt. Janek-i käest,
samas on üldise all teema "foorumlaste kontaktid"

Tervitades, Marks
Eac
Huviline
Postitusi: 14
Liitunud: 03.07.2005 22:59 26

Postitus Postitas Eac »

Ega ma ei arvagi et keegi mulle hindu välja hakkab otsima......postituse mõte pigem oligi lihtsalt teada saada, mis selle foorumi külastajate arvtes oleks head kohad, kus autot lasta värvida või kus mootori kap. remonti teha ja teada saada ligikaudseid hindu kui keegi varem midagi sellist teinud on........seda tean isegi et värvimine võib minna kuni 30000.- kuid selleks lisasingi auto margi et täpsemalt teada saada:)
Kasutaja avatar
Kristjan_K
Huviline
Postitusi: 1780
Liitunud: 04.06.2004 17:31 37
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristjan_K »

Mark ei ole eriti oluline, auto olukord palju olulisem, värvimise puhul on eeltööd ju ka vaja teha ja ka need maksavad paraja portsu.
Mootoriremont on nüüd selline asi, et ennem kontrolli järele, mis seisukorras mootor on ja siis hakka remontima, kui ikka kompressioon ja muud olulised näitajad paigas on, siis pole ju nende (korras) asjade remondil/vahetusel mõtet.
Kasutaja avatar
FiLV
Huviline
Postitusi: 387
Liitunud: 17.04.2004 10:40 20
Asukoht: Lõuna Eesti

Postitus Postitas FiLV »

Kuna värvimise jutt käib, küsin siis siin: palju see liiter (kilo) värvi maksab? Ligi 1500.- ? :roll:
Kasutaja avatar
raxx
Huviline
Postitusi: 1660
Liitunud: 29.12.2005 16:37 45
Peamine sõiduk: BMW X5
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas raxx »

no mina varviks ta 20000eeki eest ule ja sinna hinna sisse mahuvad ka need m3 stanged(koopiad)ja varv minu tel 53943682
BMW M3 Touring
Vasta