E30 bodykit ja Alpina veljed

Erinevad BMW mudelid
Vasta
Kasutaja avatar
Indrek_P
Huviline
Postitusi: 184
Liitunud: 30.05.2003 16:55 33
Asukoht: Haapsalu

E30 bodykit ja Alpina veljed

Postitus Postitas Indrek_P »

Copisin selle postituse eelmisest teemast:
Sellisel juhul huvitab mind, mis paketiga siin tegu on (esipõll ja Alpina veljed). Olen samasugust kooslust näinud ka E28 peal, põll küll väheke erinev, kuid samas stiilis (tootja oli vist Pfeba, kui ma ei eksi).
Kasutaja avatar
Indrek_P
Huviline
Postitusi: 184
Liitunud: 30.05.2003 16:55 33
Asukoht: Haapsalu

Martinile

Postitus Postitas Indrek_P »

On Sul õnnestunud selle põlle kohta uurida? Hirmsasti huvitab:)
Kasutaja avatar
Indrek
Huviline
Postitusi: 193
Liitunud: 07.01.2003 17:58 36
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Indrek »

natuke teemast valja:
kuidas Sul see p6ll istub? nagu valatult?

muretsesin endale ka sarnase, aga oh hada - kylje pealne osa oli lyhem kui 86 aasta 325i'l (kui miskit loeb kubatuuri maht) nii oma ~ 5cm. laius klappis.
tean et asi pole 2,5 le m6eldud pole 6liradika jahutusavasi. aa millele ta on? kinnitustest ei sobinud ka ykski peale keskmise ava.

kys:
kas Sinu oma ulatub kuni rattakoopa kaare alguseni? ja kas p6ll laheb ennem koopaid yles? st. oma kinitus rennist k6rgemale?


'tah
Kasutaja avatar
kimmo
Klubiliige - admin
Postitusi: 2998
Liitunud: 30.09.2002 15:51 18
Peamine sõiduk: BMW 530d xDrive
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas kimmo »

[quote][i]Algselt postitas Indrek[/i]
muretsesin endale ka sarnase, aga oh hada - kylje pealne osa oli lyhem kui 86 aasta 325i'l (kui miskit loeb kubatuuri maht) nii oma ~ 5cm. laius klappis.
tean et asi pole 2,5 le m6eldud pole 6liradika jahutusavasi. aa millele ta on? kinnitustest ei sobinud ka ykski peale keskmise ava.[/quote]
pre 87 masinatel oli kahte tüüpi põllesid... võibolla sealt ka spoileri mittesobimine.
Kasutaja avatar
Indrek
Huviline
Postitusi: 193
Liitunud: 07.01.2003 17:58 36
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Indrek »

Kasutaja avatar
Martin_R
Huviline
Postitusi: 451
Liitunud: 13.01.2003 16:57 38
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Martin_R »

Põlledega on minu andmetel nii, et 85. aasta lõpupoole tehti E30-le esimene uuenduste sari. Siis tekkis 324d ja 325i mootorid. Salongis said kõik autod analoogse kelle digitaali asemel, vastupidavamad istmed (uut tüüpi ruuduline istmeriie ka), uut tüüpi oil service loenduri ja palju muudki. Väliselt oli erinevus vanaga paar cm suurem (rohkem ettepoole küündiv) esipõll ja selle alune plastspoiler.

Seetõttu 83, 84 ja 85 alguse autode esispoilerid ei sobigi 86 ja 87 autodele. Põlle on muidugi võimalik vahetada, kuid uuem põll minu meelest nägusam.

87 lõpus sai E30 juba uued stanged ja veel kogukama esipõlle.

Mis puudutab spoilerit, siis pole targemaks saanud. Velgedest - minu teada on need ka BMW originaalid vaatamata sarnasusele Alpinaga.
Kasutaja avatar
Indrek
Huviline
Postitusi: 193
Liitunud: 07.01.2003 17:58 36
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Indrek »

tanan

mina sain vastuse katte.

[img]http://www.hot.ee/intzu/beer.gif[/img]

[quote]Põlle on muidugi võimalik vahetada, kuid uuem põll minu meelest nägusam. [/quote] maitse asi ;)


mulle meeletult meeldib see jutuks olev p6ll. ja mina sajaga rahul, olenemata et 1:1 le ei istu.
'tah
Kasutaja avatar
Indrek_P
Huviline
Postitusi: 184
Liitunud: 30.05.2003 16:55 33
Asukoht: Haapsalu

Postitus Postitas Indrek_P »

[quote][i]Algselt postitas Indrek[/i]
natuke teemast valja:
kuidas Sul see p6ll istub? nagu valatult?

muretsesin endale ka sarnase, aga oh hada - kylje pealne osa oli lyhem kui 86 aasta 325i'l (kui miskit loeb kubatuuri maht) nii oma ~ 5cm. laius klappis.
tean et asi pole 2,5 le m6eldud pole 6liradika jahutusavasi. aa millele ta on? kinnitustest ei sobinud ka ykski peale keskmise ava.

kys:
kas Sinu oma ulatub kuni rattakoopa kaare alguseni? ja kas p6ll laheb ennem koopaid yles? st. oma kinitus rennist k6rgemale?


'tah [/quote]

Jah, minul istub tõesti kui valatult, kõik kinnitused klapivad ilusti. Mul siis 86.a auto. Samas proovis üks tuttav kord seda oma 87a (enne facelifti) tehtud autole ja ei sobinud. Stange alune osa, kuhu põll kinnitub oli hoopis kandilisem ja sirgem, mul on see osa ümaram ja sissepoole kaardus. Nii et muudatus esipõlles võis olla hoopis 86a lõpupoole või 87 algul. Jube segaseks läks jutt, loodan, et kõik said aru, mis ma silmas pidasin.
Kasutaja avatar
Indrek_P
Huviline
Postitusi: 184
Liitunud: 30.05.2003 16:55 33
Asukoht: Haapsalu

Postitus Postitas Indrek_P »

[quote][i]Algselt postitas Indrek[/i]
kui tegu sellise veljega siis see ei ole Alpina oma



http://web.starman.ee/tudenginiru/e30/talv1v.jpg

On küll jah sellised. Ma ise siiralt uskusin välimuse põhjal, et on Alpina. Aga see olekski liiga ilus olnud, et olla tõsi

:D
Kasutaja avatar
Indrek_P
Huviline
Postitusi: 184
Liitunud: 30.05.2003 16:55 33
Asukoht: Haapsalu

Postitus Postitas Indrek_P »

mulle meeletult meeldib see jutuks olev p6ll. ja mina sajaga rahul, olenemata et 1:1 le ei istu.
'tah
[/quote]
325i tuli 85.a kohe vist juba uuendatud esipõllega (selle sirgemaga). 318i ja 316 muudatus toimus 87 (enne täielikku facelifti). 320i ilmselt ka samal ajal. Mis spoilerisse puutub, siis samasse komplekti peaksid kuuluma ka mingid tagasihoidlikud küljelaiendid ja suht kandiline tagapõll.
Olen kuulnud ka väidet, et 2-ukselisel oli selles komplektis selline karbilaiend:
PS. Need veljed on vist OZ hoopis.
Kasutaja avatar
Indrek_P
Huviline
Postitusi: 184
Liitunud: 30.05.2003 16:55 33
Asukoht: Haapsalu

Postitus Postitas Indrek_P »

Jätkan siis oma monoloogi:D On ehk kellelgi mingit pilti või viidet, kust saaks pildi kogu kiti kohta (esipõll, laiendid, tagapõll)? Tuhnisin mitu tundi netis ja ei leidnud paraku ühtegi pilti, kus kogu komplekt oleks:(
Vasta